facebook

Lockery

Zainteresowały Cię nasze meble? 

Zadzwoń do nas. Oferujemy atrakcyjne warunki sprzedaży i konkurencyjne ceny!

504-050-899

Szafki Locker – szafki skrytkowe zamykane na kluczyk.
Oferta do otwartych przestrzeni biurowych. Idealne do przechowywania osobistych rzeczy, dokumentów. Polecamy także większe lockery LLC, których dzielone przestrzenie pozwalają na przechowywanie laptopów, segregatorów, torebek itp.
Szafki skrytkowe typu locker spełniają wymagania nowoczesnego biura, gdzie każdy pracownik potrzebuje osobistą przestrzeń do przechowywania. Zamykane na kluczyk, z możliwością zastosowania zamków szyfrowanych elektronicznie z systemem zarządzania (poprzez aplikację).
Szafki Locker mogą być z wrzutnią, która pozwala na przekazywanie korespondencji. Locker z wrzutnią na papier umożliwia przekazanie dokumentów innej osobie bez konieczności otwierania szafki.
Szafki wykonane są z płyty melaminowanej. Fronty mogą być wykonane z płyty acrylux za dopłatą. Zawiasy BLUM 100˚. Możliwość zamontowania tzw. cichego domyku Blumotion.

Szafki skrytkowe Lockery, dzięki swojej estetyce i funkcjonalności pozwalają na zastosowanie ich w biurach open space, salonach sprzedaży czy w bankach. Każdy Locker wyróżnia się solidnością i wytrzymałością. Precyzja wykonania sprawiają, że szafka skrytkowa pasuje do wielu aranżacji biurowych i może stać w różnych pomieszczeniach w firmie. Nasze Lockery to bardzo praktyczne szafy skrytkowe służące do przechowywania artykułów biurowych i archiwizacji dokumentów. Można w nich także przechować portfel czy torebkę oraz podręczne przedmioty, gadżety i akcesoria.